Servisas

+370 46 325 325

Klaipėda: I-V 8:00 - 18:00, VI 10:00 - 15:00


Saldēšanas tehnoloģija

Šaldymo technika UAB "Šalnos prekyba" pārdotās un uzstādītās saldēšanas iekārtas ir paredzētas mājsaimniecībai, rūpniecībai, tirdzniecībai, automašīnām, dažāda izmēra kuģiem un īpašas nozīmes medicīniskajām saldētavām.

Pārdodam sadzīves saldēšanas tehniku, kas ir ikviena mājās - tie ir ledusskapji, saldētavas, ledusskapji un saldētavas viendurvju, divu vai četru durvju ledusskapji, kumodes saldētavas, vīna ledusskapji, mēbelēs integrētie ledusskapji - izvēle ir milzīga, tāpēc ikviens atradīs sev piemērotāko produktu. UAB "Šalnos prekyba" pārdod visu slavenāko firmu iekārtas un nodrošina garantijas un pēcgarantijas servisu.

Uzņēmumiem pārtikas ražošanas un tirdzniecības nozarē uzstādām jaudīgus aukstumskapjus, vitrīnas ledusskapjus, saldēšanas salas, vīna ledusskapjus, ledus ģeneratorus u.c. Ja ierīkojat objektu pārtikas rūpniecībai vai atjaunojat esošās iekārtas un pārtikas noliktavas, UAB "Šalnos prekyba" atradīs Jums piemērotāko risinājumu par labāko cenu.

Loģistikas uzņēmumiem piedāvājam visdažādākos auto ledusskapjus, uzstādām auto transportētājus. Mūsu mobilo saldētavu ietilpība ir no 30 līdz 100 litriem. UAB "Šalnos prekyba" pārdotās saldēšanas sistēmas autovedējiem tiek pielāgotas individuāli katram auto atbilstoši klienta vajadzībām.

Mēs uzstādām ekskluzīvus produktus kuģniecības nozarei - uzstādām atdzesētu tilpnes pārtikas transportēšanai, kuģu virtuves un daudz ko citu. Kuģniecības aprīkojums ir ļoti specifisks un ekskluzīvs, tā uzstādīšana prasa īpašas zināšanas, jo visas ierīces dzesē jūras ūdens, tiek izmantots nerūsējošais tērauds un titāns. UAB "Šalnos prekyba" izprot kuģniecības biznesa specifiku un ātrumu, tāpēc nodrošina savlaicīgu kuģa saldēšanas iekārtu uzstādīšanu vai remontu, līdz ar to klienta kuģis ostā neuzturēsies ilgāk, kā tiek veikti citi remontdarbi.