Servisas

+370 46 325 325

Klaipėda: I-V 8:00 - 18:00, VI 10:00 - 15:00


Gaisa kondicionieru uzstādīšana

Gaisa kondicionieru uzstādīšana

Gaisa kondicionētāja izvēle:

Izvēloties gaisa kondicionētāju, ir svarīgi izvēlēties pareizo aprīkojumu, kas atbilst jūsu vajadzībām, tāpēc mēs piedāvājam jums bezmaksas kondicioniera izvēles servisu – sazinieties ar mums pa tālruni vai e-pastu. pa pastu un speciālists ieradīsies jūsu telpās bez maksas (Viļņas un Klaipēdas apriņķos) un palīdzēs precīzi noteikt, kāda veida un jaudas gaisa kondicionieris jums ir nepieciešams, kur to vislabāk būtu uzstādīt utt. tiks atbildēts uz daudziem jautājumiem par gaisa kondicionieri jūsu telpās.

 

Gaisa kondicioniera uzstādīšana:

Informējam, ka izvēloties stacionāro kondicionieri, pirms tā lietošanas tas būs jāuzstāda Jūsu izvēlētajā telpā. Visi stacionārie gaisa kondicionieri tiek pārdoti bez papildu uzstādīšanas materiāliem: vara caurules, kas savieno iekštelpu un āra blokus, kronšteini utt.

Pēc kondicioniera uzstādīšanas uzticēšanas mūsu uzņēmuma profesionāliem uzstādītājiem, darbi tiks veikti tehniski un pareizi, proti:

• Speciāli saldēšanai tiek izmantotas vara caurules, un ar vajadzīgā biezuma siltumizolāciju, ieklātas pēc ražotāja tehniskajām prasībām, nav saliektas vai lauztas, savienošanai tiek izmantoti speciāli veltņi, kas novērš freona noplūdes iespēju.

• Kondensāta novadīšanas slīpums ir pareizi aprēķināts, lai nerastos gaisa sastrēgumi.

• Āra bloki ir uzstādīti ar pretvibrācijas gumijām, iekštelpu bloki tiks montēti plakani, sienas netiks skrāpētas vai ietaukotas.

• Darbs tiks veikts tīri, kvalitatīvi un ātri. (visi būvgruži tiks izvesti)

• Tiks izmantoti kvalitatīvi montāžas materiāli un darbiem tiks dota 5 gadu garantija.

• Kondicionieris tiks pārbaudīts visos darbības režīmos. Klients būs apmācīts lietošanā un darbībā.

Montāžas darbu un materiālu cenas ir atkarīgas individuāli no uzstādīšanas sarežģītības un telpām. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, sazinieties ar mums.

 

Gaisa kondicionieru serviss:

 Gaisa kondicionieris ir sarežģītāka sadzīves tehnika, kuras iegādei un uzstādīšanai nepietiek. Tam nepieciešams tehniskais serviss. Bez šīs apkopes ierīce laika gaitā var zaudēt savu efektivitāti: tā sāks sasalt un sliktāk uzkarst, palielināsies elektroenerģijas patēriņš utt. Lai no tā izvairītos, regulāri jāveic apkopes darbi:

• Iztīriet un, ja nepieciešams, nomainiet gaisa filtrus

• Pārbaudiet sistēmas sūkšanas spiedienu

• Pārbaudiet kompresora strāvu

• Pārbaudiet sistēmas hermētiskumu

• Pārbaudiet drenāžas sistēmu.

Vislabāk ir plānot šos pakalpojumus, lai nodrošinātu to izpildi, tāpēc mēs piedāvājam pakalpojumu līgumus. Pēc to parakstīšanas rūpējamies un brīdinām klientus, kad viņu dārgajai tehnikai ir nepieciešama apkope un plānojam ērtāko laiku šo darbu veikšanai. Tas nodrošina, ka darbs tiks paveikts un gaisa kondicionieris darbosies efektīvi.

Lai pasūtītu šo pakalpojumu vai lūgtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums.

 

Sūtiet pieprasījumus pa e-pastu pa pastu:  info @salna.lt

Zvanīt pa tālruni:  Viļņā - +370 (52) 720 204 ,  Klaipēdā  +370 (46) 325 325.

Vienmēr gatavs jums palīdzēt -  www.salna.lt  .